rozhodčí: Miroslav Kromka

góly:  Patrik Rakaš (68´ a 85´)

ŽK:  Jan Burda (40´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák (25´ Jan Kozel, 70´ Vitalii Berebelia), Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Martin Čičatka - David Ullreich, Lukáš Kukla, Miloš Janák, Lukáš Bělohlávek (46´ Michael Rakaš) - Patrik Rakaš (85´ Dominik Kukla), Jan Burda (46´ Michal Kupsa)

Úvod zápasu byl z naší strany doslova pekelný. Nebyli jsme schopni si dobře přihrát míč, zejména na naší obrané polovině hřiště jsme předváděli neskutečné chyby a domácí útočící hráče doslova vybízeli ke skórování. Měli jsme štěstí, že ti z toho byli tak překvapení, že těchto nabídek využili pouze jednou. Po půlhodině na světelné tabuli svítilo skóre 1:0, ale odpovídající by bylo minimálně o 2 branky v naší síti více, a to si domácí sami žádnou šanci nevypracovali! Následně jsme začali přebírat iniciativu, zpřesnili přihrávky a měli šance na srovnání stavu, k čemuž nám chybělo i pověstné štěstí. Do druhého poločasu jsme nastoupili s pozměněnou sestavou a změna byla ku prospěchu. Na hřišti jsme dominovali, načeradské uzamkli na jejich polovině hřiště a vstřelení gólů bylo pouze otázkou času. Několik "tutovek" jsme spálili, několikrát stálo při domácích velké štěstí, ale tak tomu nemohlo být do nekonečna. Dvakrát se prosadil Patrik Rakaš a otočil skóre v náš prospěch. V závěru ještě Patrik odmítl hattrick, když v dobré pozici přestřelil, ale svoje "loženky" neproměnili dále Vitalii Berebelia, Michael Rakaš, Miloš Janák a další naši borci. Z Načeradce nakonec vezeme zasloužené tři body, i když po prvním poločase bychom si nezasloužili ani jeden.