rozhodčí: Daniel Chmelař

góly:  David Ullreich (3´)

ŽK:  David Kněžík (21´), Jan Burda (71´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Michal Kupsa, Yaroslav Boichuk, Petr Vavro (85´ Marek Janák) - David Ullreich, Lukáš Kukla, Tomáš Šimon, Michael Rakaš - Patrik Rakaš, Jan Burda (80´ Dominik Kukla)

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a už ve třetí minutě šli do vedení po přihrávce za domácí obranu, kam si pro míč došel buldok David Ullreich a svojí šanci s přehledem proměnil - 0:1. Domácí obrana nepůsobila jistým dojmem ani v dalších minutách a několik akcí hasili doslova na poslední chvíli. Na pěkném pažitu se oba týmy snažili o aktivní fotbal, ale snahu občas zbrzdila špatná nahrávka na obou stranách. Když už byly obrany překonané, své umění předvedli oba brankáři. Tento vyrovnaný zápas jsme mohli rozhodnout v několika dalších šancích, zvýšit naše vedení na 0:2, odvezli bychom 3 body do Libže. To se nám nepodařilo a v závěru přišel trest, když jsme inkasovali vyrovnávací branku ze standartní situace. Oba týmy se rozešly smírně 1:1, což odpovídalo průběhu hry.