rozhodčí: Milan Rezek

góly:  Lukáš Bělohlávek (40´), Michal Kupsa (57´)

ŽK:  Yaroslav Boichuk (30´), Miloš Janák (52´), Lukáš Bělohlávek (86´), Jan Burda (90´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Petr Vavro, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Lukáš Bělohlávek, Lukáš Kukla (80´ Dominik Kukla), Miloš Janák, Michael Rakaš - Patrik Rakaš (85´ Vitalii Berebelia), Michal Kupsa (60´ Jan Burda)

Začátek tohoto bojovného utkání jsme úplně nezachytili a po hrubé individuální chybě v obraně jsme inkasovali vedoucí gól domácích - 1:0. Tato nešťastná situace nás ale nepoložila a makali jsme na doraz. Odměnou nám byly brankové příležitosti a vyrovnávací gól Lukáš Bělohlávka před poločasovou přestávkou - 1:1. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zápas zlomit v náš prospěch, což se nám po brance Michala Kupsy podařilo a zaslouženě po výborném týmovém výkonu vezeme všechny doby do Libže.