2 : 1     ( 2 : 0 )

rozhodčí: Josef Hocek

góly:  Miloš Janák (11´), Michael Rakaš (15´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Petr Vavro (70´ Martin Čičatka), Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Lukáš Bělohlávek, Lukáš Kukla (65´ Michal Kupsa), Miloš Janák, Michael Rakaš (80´ Dominik Kukla) - Patrik Rakaš (75´ Vitalii Berebelia), Martin Novotný

Do velice důležitého zápasu, neboť oba týmy se pohybovaly v dolních patrech tabulky, jsme vlétli doslova jako uragán a hostující obranu jsme zásobili nebezpečnými situacemi. Proměnili jsme dvě a po čtvrt hodině jsme vedli 2:0 po gólech Miloše Janáka a nováčka v našem dresu Michaela Rakaše. Do poločasu jsme si vytvářeli další šance, ale již tak úspěšní jsme nebyli a do šaten jsme odcházeli s dvougólovým vedením. Druhý poločas jsme si hlídali vedení a snažili se přidat další branky, ale už jsme tak přesní v koncovce nebyli. V samém závěru hosté skóre snížili, ale na další snahu o zvrat již neměli čas a tak jsme slavili po výhře 2:1 my.