5 : 0     ( 3 : 0 )

rozhodčí: Miroslav Kromka

ŽK:  Patrik Rakaš (10´), Yaroslav Boichuk (55´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (75´ Martin Ondriga), Lukáš Kukla, Yaroslav Boichuk, Jan Kozel (65´ Vitalii Berebelia) - Petr Vavro, Michal Kupsa (60´ Dominik Kukla), Lukáš Bělohlávek, Jan Pavouček (46´ Michael Rakaš) - Patrik Rakaš, Jan Burda

Na zápas v Čechticích bychom měli nejraději rychle zapomenout. V úvodu jsme se snažili být aktivní s držet míč na kopačkách, ale naši snahu mařila velká nepřesnost. To jednoznačně ukázala desátá minuta, kdy jsme si neporozumněli v rozehrávce ve vlastní obraně, výsledkem toho byl samostatný únik na naši branku a nabídku útočník proměnil - 1:0. Ještě hůře nám bylo po půl hodině hry, kdy domácí zvýšili na 2:0. Nervozita na našich kopačkách se stupňovala, byli jsme absolutně bez pohybu, čechtičtí fotbalisté byli ve všem lepší a ani se na to moc nenadřeli. Před odchodem do kabin zvýšili na 3:0 a bylo hotovo. Druhý poločas se odehrával pouze formálně, za rozhodnutého stavu bylo k vidění několik skrumáží před oběma brankami. Když už se zdálo, že zápas skončí pro nás ještě milosrdným výsledkem 3:0, totálně jsme odflákli závěr a na cestu si odvezli potupného bůra.