2 : 2     ( 1 : 1 )

rozhodčí: Miroslav Kromka

góly:  Miloš Janák (31´), Patrik Rakaš (51´ z penalty)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (70´ Jan Kozel), Tomáš Šimon (55´ Martin Novotný), Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Petr Vavro, Lukáš Kukla, Lukáš Bělohlávek, Vitalii Berebelia (65´ Dominik Kukla) - Patrik Rakaš (75´ Jan Burda), Miloš Janák

Souboj s nováčkem soutěže Ratměřicemi se odehrál netradičně v pátek v podvečer před výbornou diváckou kulisou čítající kolem 150 diváků. Po opatrném úvodu jsme přebírali otěže zápasu a tvořili si šance, ale bez gólového efektu. Po půlhodině hry však udeřilo na druhé straně a hosté šli do vedení 0:1. Na to jsme reagovali téměř vzápětí a Miloš Janák srovnal stav - 1:1. Nedlouho po návratu z poločasové přestávky jsme nedokázali zachytit brejk soupeře a inkasovali další gól - 1:2. Naše reakce byla opět rychlá, Patrik Rakaš proměnil penaltu za faul na sebe a opět srovnal skóre. Zápas se lámal v rozmezí 60. a 80. minuty, kdy jsme měli šance, ale další gól jsme nepřidali. Respektive přidali, když Miloš Janák prostřelil gólmana střelou mezi nohama, ale gól byl po dlouhé prodlevě odvolán pro jeho údajný faul. Závěr zápasu se dohrával spíše v křeči, s několika nepříjemnými závary na obou stranách.