rozhodčí: Daniel Smrčka

góly:  Miloš Janák (33´ a 65´), Michal Kupsa (38´)

ŽK:  Miloš Janák (83´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák (60´ Dominik Kukla), Lukáš Bělohlávek, Jan Pavouček, Jan Kozel - Petr Vavro, Michal Kupsa, Miloš Janák, Martin Novotný - Patrik Rakaš, Jan Burda

Na hřiště nováčka soutěže Dolních Kralovic (sestup z okresu) jsme přivezli poměrně úzký kádr a oslabenou sestavu. Na naší hře to ale od prvních minut nebylo vůbec znát. Makali jsme jeden za druhého, dobře kombinovali a možná překvapivě, ale zcela zaslouženě byli lepším týmem. Odměna přišla po půl hodině hry, kdy Martin Novotný posadil centrovaný míč na hlavu Miloše Janáka a ten se v podobných situacích nemýlí - 0:1. Ještě veseleji bylo o 5 minut, kdy špatného postavení domácího brankáře využil Michal Kupsa a mazácky ho parádně obstřelil - 0:2. Ve druhém poločasu měli dolnokralovičtí snahu zápas zdramatizovat, ale pohrdli i nařízenou penaltou, kterou domácí střelec poslal vysoko nad branku Jardy Gabriela. Odpor domácích a utkání definitivně rozhodla opět dvojice Martin Novotný - Miloš Janák. Prvně jmenovaný rohovým kopem našel "palici" Miloše a ten nikým nebráněný uklidil míč do sítě 0:3. V závěru zápasu ještě vzplály emoce na hřišti i mimo něj, ale na konečném skóre se již nic neměnilo a všechny body se stěhovaly do Libže.