rozhodčí: Marek Fillip

góly:  2x Patrik Rakaš (63´ a 80´)

ŽK:  David Kněžík (39´), Miloš Janák (72´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Jan Pavouček, Petr Vavro (80´ Dominik Kukla) - Lukáš Bělohlávek, Martin Novotný (25´ Vitalii Berebelia), Miloš Janák, Michael Rakaš (55´ Jan Kozel) - Patrik Rakaš, Jan Burda

V zápase o čelo tabulky jsme od samého začátku pomyslně tahali za ten kratší konec provazu. Hosté byli od úvodního hvizdu lepší, nám jakoby svazovala nohy nervozita. Vedoucí branku vstřelili hosté po samostatném úniku a chladnokrevném zakončení kanonýra Milana Čapka - 0:1. Ve druhém poločase jsme zlepšili výkon a také si vytvářeli šance. Vyrovnal Patrik Rakaš excelentně zahraným přímým kopem. Z vyrovnání jsme se však neradovali dlouho a do deseti minut jsme prohrávali dokonce o dva góly - 1:3. V divokém závěru prakticky ihned snížil Patrik Rakaš, když si při rozehrání na půlící čáře všiml špatného postavení brankáře a dlouhým nákopem ho přeloboval. Skóre zápasu uzavřel opět Milan Čapek, když si nejdříve mazácky došel pro penaltu, kterou sám proměnil.