neděle 14. září 2014, výkop 15.00 hodin

Postupice B - Libež

2 : 6     ( 0 : 4 )

rozhodčí: Milan Macháček

góly:  3x Lukáš Bucala (6´, 21´ a 79´),  Patrik Rakaš (13´), Lukáš Kukla (38´), Stanislav Zvára (55´)

ŽK:  Pavel Čermák (34´), David Kněžík (67´)

sestava:  Martin Procházka - David Kněžík, Pavel Čermák, Lukáš Kukla, Josef Svoboda (60´ René Český) - Martin Žirovnický (75´ David Janák), Jan Mišovic, Stanislav Zvára - Jiří Kováč - Patrik Rakaš, Lukáš Bucala

Celou letní přípravu a první dva mistrovské zápasy nové sezóny jsme odehráli na domácím pažitu, tak teď to byla taková naše malá premiérka... Před tímto utkáním a vlastně skoro celý víkend vydatně pršelo, tudíž bylo hřiště v Postupicích podmáčené a plné nečekaných nástrah. K tomu respekt z nepříjemného soupeře, na kterého se nám hrálo vždy velmi těžce... Se vším jsme se vypořádali bravurně. Od samého začátku udávali tempo hry a předváděli fotbal lahodící oku i toho nejvyhlášenějšího fotbalového kritika. Do vedení jsme šli po akci Martina Žirovnického a zakončení Lukáše Bucaly - 0:1!!! Druhý gól vstřelil zanedlouho Patrik Rakaš - 0:2!!! Lahůdkou byla třetí branka, když nacvičený signál zakončoval Lukáš Bucala do prázdné branky - 0:3!!! Do poločasu se ještě další krásnou brankou za svého repertoáru prezentoval Lukáš Kukla - 0:4!!! Do druhého poločasu ale v libežských dresech nastoupila jakoby jiná jedenáctka. Podlehli jsme uspokojení a začali jsme hrát "profesorský" fotbal. Standa Zvára ještě zvýšil na rozdíl pěti branek, ale v té době už jsme pány na hřišti nebyli... Kupili jsme hrubé chyby a za to jsme byli domácími 2x potrestáni. Ještě že jsme měli pořád slušný náskok ve skóre. Definitivní podobu výsledku dal svým třetím gólem v zápase Lukáš Bucala.