rozhodčí: Jiří Malý

gól:  Miroslav Hanuš (34´)

ŽK:  David Vlasák (27´)

sestava:  Václav Hromas - David Janák, David Langer, David Vlasák, Josef Svoboda - David Kněžík, Jakub Míka (46´ Karel Babka - 71´ Lukáš Bucala), Tomáš Říha, Martin Žirovnický (61´ Pavel Bucala) - Jiří Kováč, Miroslav Hanuš

Kdo čekal lehký a jednoznačný zápas se stejným soupeřem jako na podzim (výhra 7:0), asi se spletl. Že nás nebude čekat nic lehkého, bylo předem jasné, neboť výškově a silově výraznější huličtí na svém hřišti letos dominují, bilance 5-0-1 hovoří za vše... Od samého počátku jsme, jak se říká, tahali za kratší konec. Nedostali jsme se vůbec do hry a sráželi nás hrubé chyby ve středu obrany. To byl doslova průchoďák. Několik šancí lapil brankář Václav Hromas, vyznamenal se především při penaltě, na kterou si zkušeně počíhal, prý si "ho tam poslal, na tu stranu"... :-) Prakticky první naše střela na branku skončila gólem, když nedorozumnění domácí obrany s brankářem využil Míra Hanuš a míč uklidil do sítě - 0:1!!! Vstřelená branka by nás měla nakopnout, opak byl pravdou. Ještě do přestávky se po další chybě středu obrany podařilo hulickým vyrovnat - 1:1!!! Za zmínku stojí ještě trestný kop Mirka Hanuše, který jen o pověstný "kousek" minul branku a situace, kdy byl stejný hráč jednoznačně faulován v pokutovém území, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji my a hru opanovali. Bohužel jsme cca v 60té minutě po nepochopitelných chybách v obraně inkasovali 2 góly v rozmezí několika málo minut a bylo po zápase. Domácí si vedení svojí taktickou hrou hlídali a z naší strany už to byla jedna velká křeč...