rozhodčí: Petr Dolejš

góly:  2x Eduard Špalek (16´ a 29´), Lukáš Bucala (34´)

ŽK:  Lukáš Bucala (57´)

sestava:  Martin Procházka - Josef Svoboda, Tomáš Říha, Lukáš Kukla (30´ Michal Neruda), René Český - David Kněžík, Jakub Míka, Jiří Kováč, Lukáš Bucala - Pavel Bucala, Eduard Špalek (46´ Karel Křížek)

Domácí se k tomuto zápasu slézali doslova "jako šváby na pivo". Jěště při rozcvičení jich bylo asi 8, od úvodního hvizdu rozhodčího 9, další kus byl na cestě... :-) Utkání tedy mělo být jednoznačně v naší režii. Nebylo!! Hned na začátku došlo k nedůslednosti v naší obraně a byl z toho gól v síti Martina Procházky. To domácí nabudilo a hrozili dále, nutno však dodat, že každé jejich šanci předcházela naše hrubá chyba v rozehrávce. Postupem času se karta obracela a tomu odpovídal i obraz hry. Získávali jsme půdu pod nohama a z toho plynuly i šance. Jen je využít, což je asi naše největší slabila celého podzimu. Eda Špalek nic, Jirka Kováč nic, Pavel Bucala nic a tak bych mohl pokračovat dále a dále. Ujal se až únik Edy Špalka, kterého krásnou přihrávkou za obranou linii vybídl Jirka Kováč. Stejná dvojice měla prsty i v naší druhé brance, Jirka opět přihrával, Eda skóroval - 1:2. Na poklidných poločasových 1:3 zvýšil Lukáš Bucala. Druhý poločas byl ale z naší strany jedna velká křeč. Po odchodu Edy Špalka jsme nedokázali v útoku podržet míč, zbytečně jsme se zatáhli a čekali co udělá soupeř. I tak jsme měli další šance (David Kněžík, Lukáš Bucala, Jirka Kováč), ovšem nic z toho. A tak udeřilo na druhé straně, domácí snížili na 2:3 a my se ještě naprosto zbytečně strachovali o výsledek do poslední minuty.